Gréckokatolícky kňazský seminár

blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove

Zoznamy bohoslovcov

Zoznam seminaristov v roku 2017/2018

 

II. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Dlužanin Martin, Humenné – Pod Sokolejom
  2. Ferenc Peter, GFC Soľ
  3. Ing. Petriľák Lukáš, Stará Ľubovňa
  4. Šuťák Gabriel, Orlov

Košická eparchia:

  1. Fučko Richard, Sobrance
  2. Keruľ-Kmec Štefan, Kuzmice
  3. Pavúk Ján, Košice – Ťahanovce
  4. Rebják Boris, Bajany
  5. Slota Samuel, Košice – Jazero

Bratislavská eparchia:

  1. Ing. Sahajda Peter, Bratislava – Staré Mesto

 

III. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Baran Miroslav, Zámutov
  2. Fečko René, Brusnica
  3. Jurčišin Jakub, Svit
  4. Pacák Štefan, Giraltovce
  5. Rusnák Peter, Ďačov
  6. ThLic. Tkáč Martin, PhD., Michalovce – Topoľany

Bratislavská eparchia:

  1. Bc. Janočko Michal, Bratislava – Staré Mesto

 

Pastoračný ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Grošík Martin, Vranov nad Topľou – Lomnica
  2. Jasik Jakub, Maškovce
  3. Rybovič Dávid, Jakubany
  4. Varholík Štefan, Staškovce
  5. Zimovčák Dávid, Ľubotice

Košická eparchia:

  1. Házy Miroslav, Košice – Terasa
  2. Pastornický Pavol, Trnava pri Laborci
  3. Porhinčák Dominik, Vojčice
  4. Šimko Radoslav, Sečovce

 

IV. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Čeginik Jozef, Vranov nad Topľou – mesto
  2. Chorendžák Miroslav, Kamienka – Pastoračný ročník v časopise SLOVO
  3. Koršňák Peter – Stará Ľubovňa
  4. Pavliško Michal – Fijaš – Pastoračný ročník v Litmanovej
  5. Sahajda Patrik – Stropkov – Pastoračný ročník v Ľutine
  6. Ščerba Peter – Banské – Pastoračný ročník v Ľutine
  7. Tokár Martin – Svidník – mesto – Pastoračný ročník v Litmanovej
  8. Varga Ján – Jakubany – Pastoračný ročník v zariadení Jusková Voľa
  9. Zorvan Matej – Beloveža – Pastoračný ročník na Charite v Prešove
  10. Zorvan Štefan – Beloveža – Pastoračný ročník pri vladykovi Eugenovi

Košická eparchia:

  1. Jakubov Ján, Rafajovce
  2. Nosov Roland, Veľké Slemece – Pastoračný ročník vo farnosti
  3. Pankulics Patrik, Čierna nad Tisou – Pastoračný ročník Redemtoristi Michalovce

 

V. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Fečkanin Pavol, Staškovce
  2. Fedor Peter, Sabinov
  3. Hamarčák Miroslav, Svidník – Záhradná
  4. Kavuľa Tomáš, Svidník
  5. Košč Jozef, Geraltov
  6. Kravec Dávid, Malcov
  7. Miškovič Ondrej, Spišská Belá
  8. Priputen Patrik, Sabinov
  9. Sejka Matúš, Humenné – mesto
  10. Vasiľ Michal, Zámutov

Košická eparchia:

  1. Csérep Mário, Kaluža
  2. Hűbler Vladimír, Košice – Ťahanovce
  3. Kaško Peter, Borša

Bratislavská eparchia:

  1. Mgr. Durkot Jozef, Bratislava

 

VI. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Buk Matej, Údol
  2. Buraľ Mário, Spišská nová Ves
  3. Dargaj Miroslav, Sečovská Polianka
  4. Dvorščák Ján, Prešov – Sídlisko III
  5. Gajan Šimon, Vernár
  6. Gromoš Dominik, Prešov – Sekčov
  7. Hrabčák Erik, Miľpoš
  8. Leško Peter, Okružná
  9. Marčák Matúš, Sabinov
  10. Ondovčák Michal, Petkovce
  11. Petričko Jozef, Vranov nad Topľou – mesto
  12. Sisák Milan, Pichné
  13. Šturák Dávid, Prešov – mesto
  14. Zorvan Michal, Beloveža

Košická eparchia:

  1. Havrilčák Jozef, Michalovce
  2. Horňák Ján, Košice – Terasa
  3. Seman Adrián, Gelnica

 

 

Gréckokatolícky kňazský seminár blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove 2016