Gréckokatolícky kňazský seminár

blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove

Zoznamy bohoslovcov

Zoznam seminaristov v roku 2018/2019

I. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Ing. Baľo Róbert, Brusnica
  2. Čintala Kristián, Poša
  3. Daňo Rastislav, Hrabské
  4. Chripák Dávid, Volica
  5. Lizák Dominik, Tichý potok
  6. Plavnický Patrik, Orlov
  7. Pribula Marek, Prešov – Sekčov

Košická eparchia:

  1. Antal Alex, Prešov – Mesto
  2. Horňák Adam, Košice – Staré Mesto
  3. Ubľanský Marcel, Koromľa
  4. Vadász Marko, Košice – Staré Mesto

II. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Baran Marián, Banské
  2. Malik Samuel, Kolonica
  3. Onderko Michal, Bardejov – Družba
  4. Oravec Kamil, Spišský Štvrtok (Levoča)
  5. Paločko Timotej, Prešov – Mesto
  6. Rodák Richard, Svidník – mesto
  7. Siroka David, Kapišová
  8. Šimko Jakub, Šarišské Jastrabie
  9. Zavacký Štefan, Miková

Košická eparchia:

  1. Andrej Jozef, Trebišov
  2. Kopčo Mário, Kráľovce
  3. Bc. Tažik Maroš, Spišská Nová Ves

III. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Novický Samuel, Ľutina
  2. Pavlovský Michal, Lipany

Košická eparchia:

  1. Bogdaň Marek, Brezina
  2. Dévald Daniel, Kráľovský Chlmec
  3. Keruľ-Kmec Michal, Kuzmice
  4. Maras Ján, Slovinky
  5. Zorvan Daniel, Stanča

Pastoračný ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Litmanová – Dlužanin Martin, Humenné – Pod Sokolejom
  2. Ľutina – Ferenc Peter, GFC Soľ
  3. Litmanová – Simko Martin, Andrejová
  4. Juskova Voľa – Šuťák Gabriel, Orlov

Košická eparchia:

  1. Slovo, GMPC – Fučko Richard, Sobrance
  2. Eparchia Košice – Keruľ-Kmec Štefan, Kuzmice
  3. Dom sv. Lazára – Pavúk Ján, Košice – Ťahanovce
  4. Dorka – Rebják Boris, Bajany
  5. Dorka – Slota Samuel, Košice – Jazero

IV. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Baran Miroslav, Zámutov
  2. Fečko René, Brusnica
  3. Jurčišin Jakub, Svit
  4. Koršňak Peter, Stará Ľubovňa – Matky ustavičnej pomoci
  5. Pacák Štefan, Cernina
  6. Rusnák Peter, Ďačov

Bratislavská eparchia:

  1. Bc. Janočko Michal, Bratislava – Staré Mesto
  2. Ing. Sahajda Peter, Bratislava – Staré Mesto

V. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Grošík Martin, Vranov nad Topľou – Lomnica
  2. Jasik Jakub, Maškovce
  3. Rybovič Dávid, Jakubany
  4. Varcholík Štefan, Staškovce
  5. Zimovčák Dávid, Ľubotice

Košická eparchia:

  1. Házy Miroslav, Košice – Terasa
  2. Pastornický Pavol, Trnava pri Laborci
  3. Porhinčák Dominik, Vojčice
  4. Šimko Radoslav, Sečovce

VI. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Chorendžák Miroslav, Kamienka
  2. Olčák Marek, Stropkov – bl. Vasiľa Hopka
  3. Pavliško Michal, Fijaš
  4. Ščerba Peter, Banské
  5. Tokár Martin, Svidník – mesto
  6. Varga Ján, Jakubany
  7. Zorvan Matej, Beloveža
  8. Zorvan Štefan, Beloveža

Košická eparchia:

  1. Jakubov Ján, Rafajovce
  2. Nosov Roland, Veľké Slemece
  3. Pankulics Patrik, Čierna nad Tisou

 

Gréckokatolícky kňazský seminár blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove 2020
Naposledy aktualizované:

Informácie pre kandidátov 16.03.2020

Posvätenie kolivy a Nedeľa ortodoxie – Veľký pôst 2020 06.03.2020

Foto 28.02.2020

Večer s Máriou Mačoškovou 27.02.2020

Ruženec za Slovensko 27.02.2020

Duchovná obnova – február 2020 27.02.2020

Kňazstvo I. 22.02.2020

Kňazstvo II. 22.02.2020

Domov 22.02.2020

Zoznam absolventov 14.02.2020

Duchovné slovo 14.02.2020

Prednáška otca Miloša Pikalu (Inky) – Farské evanjelizačné bunky 11.02.2020

Zoznamy bohoslovcov 29.01.2020

Svätenie priestorov kňazského seminára 23.01.2020

Duchovná obnova november 2019 10.12.2019

Prednáška otca Emmanuela Yousafa o prenasledovaní kresťanov 10.12.2019

Subdiakonská vysviacka bratov piatakov 10.12.2019

Obliečka bratov druhákov (2019) 20.11.2019

Prednáška o Gréckokatolíckej rómskej misii na Slovensku 20.11.2019

História kňazského seminára 06.11.2019

RSS - Správy z VatikánuRSS - ABU - aktuálne správy

Homília v 5. pôstnu nedeľu: Podobá sa moje srdce Ježišovmu? Viem plakať?
29.03.2020

Anjel Pána na 5. pôstnu nedeľu: Odvaľme kamene všetkého, čo páchne smrťou
29.03.2020

Pápež podporil výzvu generálneho tajomníka OSN zastaviť vojny v kríze Covid-19
29.03.2020

Litánie Svätého Otca pri požehnaní Urbi et orbi v situácii pandémie
29.03.2020

Anglicko sa opäť zverí Panne Márii ako jej „veno“ na ochranu pred pandémiou
28.03.2020

Zrušenie Biblickej súťaže a olympiády 2019/2020
28.03.2020

Priamy rozhlasový prenos svätej liturgie
27.03.2020

Inštrukcie Kongregácie pre východné cirkvi ohľadom veľkonočných slávení vo východných katolíckych cirkvách
25.03.2020

Nemám čas, nemám čas – vyhovárali sa mnohí ľudia
23.03.2020

Blahoželanie novému premiérovi a novej vláde Slovenskej republiky
21.03.2020