Gréckokatolícky kňazský seminár

blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove

Zoznamy bohoslovcov

Zoznam seminaristov v roku 2018/2019

I. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Ing. Baľo Róbert
  2. Čintala Kristián
  3. Daňo Rastislav
  4. Fecenko Daniel
  5. Chripák Dávid
  6. Lizák Dominik
  7. Plavnický Patrik
  8. Pribula Marek

Košická eparchia:

  1. Antal Alex
  2. Horňák Adam
  3. Ubľanský Marcel
  4. Vadasz Marko

II. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Baran Marián, Banské
  2. Malik Samuel, Kolonica
  3. Onderko Michal, Bardejov – Družba
  4. Oravec Kamil, Spišský Štvrtok (Levoča)
  5. Paločko Timotej, Prešov – Mesto
  6. Rodák Richard, Prešov – Sídlisko III.
  7. Siroka David, Kapišová
  8. Šimko Jakub, Šarišské Jastrabie
  9. Zavacký Štefan, Miková

Košická eparchia:

  1. Andrej Jozef, Trebišov
  2. Kopčo Mário, Kráľovce
  3. Bc. Tažík Maroš, Spišská Nová Ves

III. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Novický Samuel, Ľutina
  2. Pavlovský Michal, Lipany

Košická eparchia:

  1. Bogdaň Marek, Brezina
  2. Dévald Daniel, Kráľovský Chlmec
  3. Keruľ-Kmec Michal, Kuzmice
  4. Maras Ján, Slovinky
  5. Zorvan Daniel, Stanča

Pastoračný ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Litmanová – Dlužanin Martin, Humenné – Pod Sokolejom
  2. Ľutina – Ferenc Peter, GFC Soľ
  3. vladyka Kočiš a katedrála Prešov – Simko Martin, Andrejová
  4. Juskova Voľa – Šuťák Gabriel, Orlov

Košická eparchia:

  1. Slovo, GMPC – Fučko Richard, Sobrance
  2. Eparchia Košice – Keruľ-Kmec Štefan, Kuzmice
  3. Dom sv. Lazára – Pavúk Ján, Košice – Ťahanovce
  4. Dorka – Rebják Boris, Bajany
  5. Dorka – Slota Samuel, Košice – Jazero

IV. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Baran Miroslav, Zámutov
  2. Fečko René, Brusnica
  3. Jurčišin Jakub, Svit
  4. Koršňak Peter, Stará Ľubovňa – Matky ustavičnej pomoci
  5. Pacák Štefan, Giraltovce
  6. Rusnák Peter, Ďačov

Bratislavská eparchia:

  1. Bc. Janočko Michal, Bratislava – Staré Mesto
  2. Ing. Sahajda Peter, Bratislava – Staré Mesto

V. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Grošík Martin, Vranov nad Topľou – Lomnica
  2. Jasik Jakub, Maškovce
  3. Rybovič Dávid, Jakubany
  4. Varholík Štefan, Staškovce
  5. Zimovčák Dávid, Ľubotice

Košická eparchia:

  1. Házy Miroslav, Košice – Terasa
  2. Pastornický Pavol, Trnava pri Laborci
  3. Porhinčák Dominik, Vojčice
  4. Šimko Radoslav, Sečovce

VI. ročník

Prešovská archieparchia:

  1. Chorendžák Miroslav, Kamienka
  2. Olčák Marek, Stropkov – bl. Vasiľa Hopka
  3. Pavliško Michal, Fijaš
  4. Ščerba Peter, Banské
  5. Tokár Martin, Svidník – mesto
  6. Varga Ján, Jakubany
  7. Zorvan Matej, Beloveža
  8. Zorvan Štefan, Beloveža

Košická eparchia:

  1. Jakubov Ján, Rafajovce
  2. Nosov Roland, Veľké Slemece
  3. Pankulics Patrik, Čierna nad Tisou

 

Gréckokatolícky kňazský seminár blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča v Prešove 2019
RSS - Správy z VatikánuRSS - ABU - aktuálne správy

Pri hrobe sv. Jozafáta v Ríme slávili liturgiu slovanské národy
12.11.2019

Českí biskupi na púti v Ríme navštívili emeritného pápeža Benedikta XVI.
12.11.2019

Do Vatikánu zavítal prezident Angolskej republiky
12.11.2019

Ranná homília: Diabol útočí zo závisti, že Boh sa stal jedným z nás
12.11.2019

Na vraždu arménsko-katolíckeho kňaza v Sýrii reagoval aj pápež František
12.11.2019

AŠAD o syndróme vyhorenia, sviatostiach, umení a sociálnych sieťach
11.11.2019

Exhumácia a uloženie telesných pozostatkov redemptoristu Jána Ivana Mastiliaka (1911 – 1989)
05.11.2019

V Stakčínskej Roztoke posvätil arcibiskup Ján Babjak SJ obnovený chrám
04.11.2019

Na hore Zvir si pútnici uctili Presvätú Matku
03.11.2019

Cirkevná základná škola s materskou školou a gymnázium bl. P. P. Gojdiča v Prešove oslávili patróna školy
03.11.2019

Naposledy aktualizované:

História kňazského seminára 06.11.2019 - 19:48

Duchovné slovo 25.10.2019 - 13:08

Liturgia sv. Jakuba v prešovskej katedrále (2019) 25.10.2019 - 10:32

Futbalový zápas s bratmi prvákmi 25.10.2019 - 10:14

Prednáška o sexuálnom zneužívaní maloletých 25.10.2019 - 10:12

Uvedenie bratov prvákov do seminárneho bratstva 25.10.2019 - 10:11

Prednáška o Gréckokatolíckej rómskej misii na Slovensku 25.10.2019 - 10:06

Prešovskí bohoslovci začali akademický rok duchovnou obnovou 25.10.2019 - 10:06

Púť bohoslovcov z Čiech, Moravy a Slovenska na Velehrad 25.10.2019 - 10:05

Pochod za život 2019 25.10.2019 - 10:05

Zdieľanie dobrých správ v Digitálnom svete 25.10.2019 - 10:04

Foto 24.10.2019 - 19:19

„V ňom bol život a život bol svetlom ľudí“. Jn 1, 4 20.10.2019 - 21:53

Domov 20.10.2019 - 21:50

Zoznamy bohoslovcov 19.10.2019 - 21:01

Kňazský seminár 10.10.2019 - 12:33

Seminárna rada 06.10.2019 - 19:34

Program dňa 06.10.2019 - 15:47

Časopis Prameň 05.10.2019 - 16:40

Z histórie našej cirkvi 05.10.2019 - 10:42